Posted in: Cinsel İsteksizlik, İstek Arttırıcılar

Spanish Fly Damla

Spaninsh fly damla , İspanyol sineği olarak Türkçeye çevrilen Spanish fly damla cinsel isteksizlik yaşan bayanların en çok kullandığı ürünler arasındadır. Bayanların cinsel isteksizlik yaşaması sonucunda erkeklerin bu durumdan çok şikâyetçi oldukları bilinmektedir. Yaşanan bu isteksizlik bilinçli bir durum değildir. Tamamen vücuttaki bazı enzimlerin yeterince salgılanmamasından kaynaklıdır. Merkezi sinir sisteminde istemsiz oluşan bu kontrolsüzlük sonucunda bayanlarda libido düşüklüğü yaşanır ve cinsel ilişki yaşanmaz. Yaşansa bile bayanlar bu cinsel ilişkiden hiç haz almazlar.

Damlaya Damlaya Cinsel İstek Artar

Cinsel hayatın kötü olması ev içi mutluluğu etkilediği gibi günlük hayatı da olumsuz etkilemektedir. Gün içinde yaşanan stres, agresif duygu değişimleri, dikkat eksikliği gibi problemler düzenli ve verimli bir cinsel yaşantının olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu tür sağlık sorunların yok edecek olan Spanish Fly damla;

 • Kullanıldığı andan 15 ile 20 dakika arasında etki eder. Bu bünyeye bağlı olarak zaman değişikliği gösterebilir.
 • Hiçbir yan etkisinin olmaması klinik deneylerce kanıtlanmıştır.
 • Ağız yoluyla kullanılmaktadır.
 • Suya birkaç damla damlatılarak tüketilebilir. Veya direk olarak ağza damlatılabilir.
 • Fazla kullanıma gerek yoktur. Birkaç damla yeterlidir. İsteğinize göre kendiniz ayarlayabilirsiniz.
 • Alkollü ve asitli içeceklerle birlikte kullanmak performans eksiliği yaşatacaktır.
 • Bitkisel olan bu ürün ertesi günde hiçbir yorgunluk belirtisi göstermez.
 • Bir kullanımdan sonra istediğiniz kadar cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Vajina Daraltıcı Kremler

Kadınların özellikle doğum yaptıktan sonra karşılaştığı en büyük sorunlardan biri olan vajina bollaşması, doğum yaptıktan sonra gerçekleşen cinsel birleşmelerde kendisini göstermekte olup her iki taraf içinde cinsel isteksizliğe kadar gidebilecek bir sorundur. Vajinada meydana gelen sarkma, genişleme, sıkılığının azalması, vajina duvarlarının gevşemesi, esnekliğin azalması gibi durumlarda ilişkide his kaybı yaşanmaktadır. Bu sorun özellikle kadınlarda estetiksel sorunlara dönüşmekte ve hemen hemen tüm kadınlarda özgüven problemi oluşturmaktadır.

Tabii ki sadece doğum ile alakalı olmayan bazı vajinal şekilsizliklerde mevcuttur. Bu durum tıpkı erkeklerin penis boyu takıntısı gibi kadınlarda psikolojik rahatsızlıklar, orgazm olamama, cinsel ilişkiden haz alamama gibi durumları beraberinde getirecektir. Bu durumun önüne ameliyat ile geçmek mümkün olduğu gibi, bazı vajinal egzersizler ve vajina daraltıcı ürünler kullanarak da ameliyatsız bir şekilde bu durumdan kurtulmak mümkündür.

Vajina daraltıcı ürünlerin başında, vajina daraltıcı kremler gelmektedir. Bu kremlerin uygulaması kolay ve yan etkisi bulunmamaktadır. İçerik olarak bitki özlerinden oluşan vajina daraltıcı kremler, genelde direk genital bölge çevresine uygulanmakta olup, sıkılaştırma işlemini hızla gerçekleştirmektedir. Sadece vajina sıkılaştırma işlemi ile kalmayıp, vajinada kayganlığı sağlayıp hem kadının hem de erkeğin cinsel birleşmeden daha fazla haz almalarını sağlamaktadır.

Vajina daraltıcı kremler hiçbir şekilde yan etki bırakmayacağı gibi, kalıntı bırakmaz, acı ve yanma hissi oluşturmaz. İçerdiği özel bitki karışımı ile güvenle kullanılabilecek bir cinsel sağlık ürünüdür.

Golden Lovita Damla

Libido da yaşanan düşüklük sonucunda seks yapmama isteği kadınlar arasında en sık yaşanan cinsel sağlık problemidir. Yapılan araştırmalara göre Türk kadınlarının yaklaşık %30’u bir dönem cinsel isteksizlik rahatsızlığı yaşamaktadır. Ürün takviyesi alan kadınlar bu problemi rahatça aşarlarken almayan kadınlar mutsuz bir hayat yaşamaktadır.

Bir Damla Bir Gece

Menopoz yüzünden kadınlarda cinsel düzeyde azalmalar yaşanır. Menopozun yanı sıra daha genç yaştaki kadınlarda ise spor yapmamak, fazla kilolar, doğum dönemlerinde kullanılan ilaçlar, aşırı stres ve yorgunluk ve hormon tedavileri gibi problemler cinsel isteksizliği arttıran faktörler arasındadır. Fakat bu sorunun çaresi artık var. Tüm dünyada kullanılan Golden Lovita bayan uyarıcı damla sayesinde cinsel istek tavan yapmaktadır.

Golden Lovita damla

 • Doğal olarak cinsel isteği arttırır.
 • Tamamen doğal olarak üretilmiş damla güvenli ve kalitelidir.
 • Her türlü işlemden geçerek onaylanmıştır.
 • Doktor tavsiyesi bitkisel ürünler içerisinde vardır.
 • Birkaç damla ile bütün gece birden fazla ilişki yaşama şansı verir.

Kadınlar artık seksten korkarak erken uyumak zorunda değil. Sadece erkeklerin zevk almasını sağlamak zorunda değil. Cinsel hayattan zevkin doruklarında yaşamak Golden lovita damla ile mümkündür. Kullanan kadınların büyük bir çoğunluğu daha önce böyle bir deneyim yaşamadığını söyleyerek sürekli kullanım yapmaktadırlar. Bir kere bu deneyimi yaşadıktan hep isteneceği kesin gözüle bakılan Golden Lovita damla dünyada tercih sıraların en üstlerde yer almaktadır. Kadınlar da cinsel uyarıcı etkili kamagra jel eczane ürünü de en sık baş vurulan ürünlerden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir