Posted in: Cinsel İsteksizlik, Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Kadınlar Ne İster

Kadınlar ne ister ? Oldukça geniş bir kesim tarafından kabul edilen ve genelde şakayla karışık söylenen bir söz vardır. Ne yaparsak yapalım kadınları mutlu edemeyeceğimiz konusunda herkes hemfikir olmuş durumdadır. Kadınlar sürekli olarak sizin yaptığınız şeylerden mutsuz olur ve onları memnun etmek gerçekten zor bir iştir. Bu memnuniyetsizlik, evlilik hayatında cinsel yaşama da yansımış durumda.

Kadınların cinsel ilişki sırasında mutsuz olmalarını sağlayan bir çok neden vardır.  Uzun araştırmalar sonucunda bu nedenlerin hangileri olduğunu tespit ettik ve bugün sizlerle paylaşmak için bu yazıyı hazırlıyoruz. Bu yazıyı okuduktan sonra eşinizin davranışlarının çok değiştiğini ve yatakta sizden çok memnun kaldığına kendiniz şahit olacaksınız.

Kadınlar erkeklerin performansından memnun olmuyor veya erkekler, kadınlara nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmediği için yanlış yöntemler uygulayarak kadının cinsellikten soğutuyorlar. Aslında kadınları mutlu etmek sandığınız kadar da zor bir iş değildir. Sadece onlara nasıl davranması gerektiğini öğrenmeli ve bu şekil yaklaşmalısınız.

Size söyleyeceklerimizi harfiyen uygularsanız eşiniz sizden her zaman memnun olacaktır. Şimdi gelelim kadınların yatakta, erkeklerden ne beklediğine.  Cinsel ilişkiye başlamadan önce kadın vücudunun bunun için hazır olması gerekir.  Bu yüzden cinsel ilişkiye girmeden önce ön sevişme aşaması oldukça önemlidir. Toplumda ön sevişme her zaman atlandığı için kadınlar da haklı olarak bu durumdan hiç mutlu olmuyor.

Kadınlar İçin Cinsel Destek Tüyoları

Ön sevişme aşamasını gerçekleştirirseniz, kadın vücudu ilişkiye hazırlanacak ve çok daha kolay bir şekilde cinsel ilişki yaşamak için size yardımcı olacaktır. Tabi bu anlarda yardımcı cinsel ürünlerden takviye alabilirsiniz. Kamagra jel gibi ürünler, Kayganlaştırıcı jeller yada afrodizyak masaj yağları bunlara örnektir. Afrodizyak ürünler ilişkinin başı için büyük öneme sahiptir.

Cinsel ilişki  başladıktan sonra da erkeğe düşen bazı görevler bulunuyor.  İlişki sırasında kadınların vücutlarında belli hassas bölgeler oluşur.  En hassas bölgelerden bir tanesi de boyun bölümüdür. Cinsel ilişki sırasında kadının boynunu öpmeniz veya boyun bölgesine küçük dokunuşlar yapmanız, oldukça hoşuna gidecektir. Siz de boyun konusunda dikkatli olursanız çok daha ateşli ilişkiler yaşayabilirsiniz. 

Cinsel ilişki sırasında her insan gibi elbette siz de yorulacaksınız.  Tam bu noktada dikkat etmeniz gereken kural şudur.. İlişki sırasında yorulduğunuz zaman kendinize mola vermeyin. Çünkü ilişkiye ara vermek kadının isteğini minimum seviyeye indirip moralini bozacaktır. Yoruldunuz zamanlarda tempoyu  düşürerek kendinize dinlenmek için zaman ayırabilirsiniz. 

Kadınları Anlayın Mutlu Olun

Böylece kadın, isteğinden hiçbir şey kaybetmeyecek ve ilişki sizin istediğiniz doğrultuda devam edecektir. Kadınların en nefret ettikleri davranışlardan bir tanesi de ilişki bittikten sonra erkeğin ilgisini neredeyse sıfıra inmesidir.  Erkekler yapısı gereği, cinsel ilişkiden sonra istekleri sıfıra iner ve kendilerini biraz da olsa yorgun hissederler. Böyle durumlarda hemen yatıp uyumak yerine eşinize biraz daha ilgi göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Yada cinsel güç artırıcı ürünlerden kullanarak performansınızı yüksekte tutmanızda fayda vardır. Böylece kadın kendini sadece cinsel ilişki objesi olarak görmeyecek ve kendini değerli hissederek mutlu olacaktır. Siz de zor da olsa eşinizi mutlu etmek için bu davranışları göstermeye çalışın. Yaklaşık olarak yarım saat kırk dakikaya kadar eşinizle sohbet ettikten, sonra ikiniz de mutlu bir şekilde uykuya dalabilirsiniz. 

Yatakta eşinizi mutlu etmek aslında bu kadar da kolay.  Sadece onu anlamaya çalışın ve kendini değerli hissetmesi için elimizden gelen her şeyi yapın. Belli bir süre sonra siz de göreceksiniz ki eşinizin size olan davranışları büyük ölçüde değişecek ve hiç yapmaz dediğiniz şeyleri bile yapmaya başlayacaktır.  Siz de yatakta eşinizin beklentilerini karşılamak ve kontrolü tamamen elinize almak istiyorsanız bahsettiğimiz yöntemleri uygulamayı sakın ihmal etmeyin. Bu yöntemleri uygulayarak çok daha hareketli ve mutlu bir cinsel hayatınız olacaktır. 

 Kadınlarda Cinsel Soğukluk Tedavisi

Mutlu bir evlilik hayatı sürüp giderken birden bire eşinizle cinsel hayatınızda değişiklikler oldu ve artık uyun problemi mi var? Veya eşiniz artık eskisi kadar cinsellik yaşamak istemiyor da olabilir bu durumun bir çok sebebi vardır. Bugünkü yazımızda, bu problemlerin nasıl çözüleceği hakkında bazı ipuçları vereceğiz. Siz de bu yöntemleri uygulayarak eşinizde gördüğünüz isteksizlik problemini ortadan kaldırabilirsiniz.

Kadınlar ne ister ? Lütfen yazımızı dikkatli okuyun ve hiç bir noktayı atlamadan uygulamaya çalışın. Kadınların cinsel ilişki sırasında isteksiz davranmasının en büyük sebebi erkeklerin davranışlarıdır. Eğer erkek, kadına karşı kaba ve saygısız davranıyorsa, kadındaki istek zamanla azalır. Siz de böyle bir durum yaşıyorsanız, eşinizin hoşuna gidecek ve onu mutlu edecek şekilde davranmaya çalışın.

Bunu yapmanın en kolay yolu ona gün içinde sürekli iltifat etmektir. Böylece eşiniz kendini değerli hissedecek ve size olan ilgisi bir nebze de olsa artacaktır. Sadece güzel sözler söylemekle problemi kökünden çözemezsiniz. Aynı zamanda bu olumlu davranışlarınızı günlük hayattaki hareketlerinize de yansıtmanız gerekiyor. Akşam eve gelirken elinizde bir buket çiçek ile gelmek eşinizin kendini değerli hissetmesine sebep olacaktır.

Kadınlar Ne İster ? İsteklerinizi Belirtin!

Eşinizin mutlu olması ile doğru orantılı olarak cinsel ilişki sırasındaki isteği de büyük oranda atacaktır. Şimdi başka bir yönteme geçmek istiyorum. Eğer ben güzel sözler ve çiçeklerle uğraşamam diyorsanız,  isteksizlik için özel üretilmiş olan hapları kullanmayı deneyebilirsiniz. Satın aldığınız bu hapları. eşinizin herhangi bir içeceğine karıştırmanız yeterli olacaktır.

Aynı mantıkla çalışan bu hapların bir de damla versiyonu var. Bu damlaları da birkaç damla kullanarak, eşinizde görülen isteksizlik sorununu büyük oranda halletmiş olacaksınız. Tüm bunlar işe yaramadıysa. aslında eşinizin problemi çok farklı demektir.  Sorun, eşinizle sizin aranızdaki fiziki uyum probleminde olabilir. Fiziksel görünüşünüzü eşiniz beğenmiyorsan, cinsel ilişki sırasında isteksiz gibi davranması oldukça normaldir.

Böyle bir durumda sorumluluk tamamen sizin üzerinizde. Kendinizi baştan aşağı değiştirmek için hemen hazırlıklara başlamanız gerekiyor. Yapacağınız ilk aşama saç ve sakal görünüşünüzü değiştirmek olabilir.  Tüm bu değişimleri yaparken eşinizden tavsiye almaya ve onun istekleri doğrultusunda değişmeye çalışın. Eğer bu şekilde kendini değiştirmeye başlarsanız size olan ilgisi artacaktır.

Partnerle Arası Uyum İçin Destek

Eşinizin cinsel istediğini arttırmak, ilişki sırasında da mümkün olan bir durum. Kadınların, ilişki sırasında özellikle boyun bölgeleri çok hassas olduğu için bu bölgeler üzerine yoğunlaşırsanız, eşinizin cinsel ilişkiye karşı olan isteğini büyük oranda artırabilirsiniz. Aynı zamanda eşinize cinsel ilişki sırasında, konu hoşuna gidecek sözler söylemekle de size bu konuda yardımcı olacaktır.

Eğer tüm bunları yapmanıza rağmen elinizdeki sorunlar hâlâ devam ediyorsa, biyolojik olarak bir problem ortaya çıkmış olabilir. Genellikle menopoz dönemindeki bayanlar, cinsel ilişkiye büyük oranda yabancılaşır ve ilişki yaşamayı kesinlikle istemez. Eğer böyle bir durum varsa yapmanız gereken en doğru şey beklemek olacaktır. Dilerseniz cinsel istek artırıcı kamagra jeli gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Çünkü ne haplar ne damlalar bu konuda işe yaramaz. Size bu konuda en çok yardımcı olabilecek kişi, işinde tecrübeli bir doktor olacaktır. Çok vakit kaybetmeden bir doktordan destek alırsanız, bu sıkıcı süreci hızlı bir şekilde geçirebilir ve eski halinize dönebilirsiniz. Kamagra jel eczane ürününü herkes mutlaka denemeli.

Cinsel ilişkilerinizi daha iyi yaşayabilmek adına yapabilecekleriniz genel olarak anlattıklarımız dır. Siz de bu yöntemleri deneyip sonuçları kendiniz görebilirsiniz. Eşinizin cinselliğe bakış açısını ve istek seviyesini değiştirmek tamamen sizin elinizde olan bir durum olduğu için, bu durumda doktor sizsiniz. Tüm kontrol sizin elinizde olacak. Şimdiden kolay gelsin. Kadınlar ne ister sizler için özetlemeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir