Posted in: Cinsel İsteksizlik, Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Kadınlar Daha Uzun Süre İster

İki tarafında tatmin olduğu keyifli ve verimli bir birliktelikte kadınlar daha uzun süre ister. Yani cinsel ilişki sırasında hem erkek hem de kadının maksimum performansa ulaşması için uzun soluklu birliktelikler gerekmektedir. Bu durumun yani verimli birlikteliklerin önündeki en büyük engellerden birisiyse, günümüzde milyonlarca erkeğin karşılaştığı erken boşalma problemidir. Erken boşalma sorunu cinsel ilişki sırasında erkeğin boşalma refleksini kontrol edememesi ve ilişkiyi uzun süre boyunca sürdürememesi durumudur. Bu açıdan erken boşalma yaşayan erkekler ilişki esnasında kısa süre içerisinde orgazm olur ve yetersiz bir performans sergiler. Erken boşalma erkekler için olduğu kadar kadınlar içinde oldukça büyük bir problemdir.

Kadınlar doğaları gereği cinsel anlamda erkeklere göre çok daha güçlüdürler ve orgazma ulaşmaları için uzun süreli birlikteliklere ihtiyaç duyarlar. Erken boşalma yaşayan erkekler bunu sağlayamadığı için ortaya tek tarafın tatmin olduğu keyifsiz ve kalitesiz birliktelikler çıkmaktadır. Bu açıdan erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin bu problemlerini kesinlikle ihmal etmemeleri ve partneriyle ten uyumu yakalamaları için en kısa süre içerisinde tedavi olmaları gerekmektedir. Psikolojik ve fiziksel çeşitli birçok faktöre bağlı olarak meydana gelen erken boşalma problemi ülkemizde en sık görülen cinsel işlev bozukluklarının başında gelmektedir. Erkekleri her yaşta yakalayabilecek olan bu rahatsızlık özellikle 40 yaşın üzerindeki erkeklerde sık olarak gözlemlenir.

Erken Boşalma Tedavisi

Gelişen tıp sayesinde erken boşalma tedavisi için üretilmiş olan yüzlerce geciktirici ilaç bulunur. Bu ilaçlar sayesinde kişilerin erken boşalmayı giderme doğrultusunda herhangi bir ameliyat ya da cerrahi operasyon geçirmelerine kesinlikle gerek yoktur. Geciktirici ilaçlar içeriğindeki doğal formülü sayesinde erkeğin orgazm süresini artırmakta ve tamamen doğal bir şekilde erken boşalmayı ortadan kaldırmaktadır. Bu noktada üretilmiş olan geciktirici ilaçların etkileri kullanımlarına göre değişiklik gösterir. Örneğin gıda yoluyla kullanılan geciktirici hap, tablet, Kamagra jel ya da kapsül gibi ürünler kullanımının akabinde vücuttaki kan akışın hızlandırır ve penis etrafındaki kan damarlarının genişlemesini sağlar. Ardından genişleyen bu damarlara yoğun miktarda kan pompalanır ve penisteki kan dolaşımı sağlıklı düzeylere çekilir.

Aynı zamanda vücuttaki erken boşalma tetikleyici enzimleri bloke eden geciktirici ilaçlar böylece erkeğin cinsel gücünü maksimuma çıkarmaktadır. Bu sayede erkek ilişki sırasında boşalma refleksini gayet kolay bir şekilde kontrol edebilir ve zorlanmadan ilişkiyi uzun süre boyunca sürdürebilir. Geciktirici sprey, yağ ya da krem gibi temas yoluyla kullanılan ilaçlarınsa etkileri biraz daha farklıdır. Bu ilaçlar kullanımının ardından penis ucunda çok düşük miktarda bir uyuşukluk meydana getirir. Bu uyuşukluk hissi çok hafiftir ve ilişkiden alınan hazzı kesinlikle düşürmez. Masaj yoluyla penise uygulanan bu ilaçlar erkeğin orgazm süresini 20 – 25 dakika aralığında uzatmakta ve erken boşalmayı tamamen doğal yöntemlerle ortadan kaldırmaktadır.

Eczanede Satılan Geciktirici İlaçlar Nelerdir?

Erkeklerde erken boşalmayı önlemek için kullanılan en etkili geciktirici ilaçlar Cialis 100 mg 30 lu tablet , QL 36, Remans, Degra, Vega 100, Vigrande, Big Man, Boss, Delay 4800 ve ErobyHotLong gibi ürünlerdir. Geciktirici ilaçlar eczane satışları kapsamında Türkiye’nin 1 numaralı cinsel sağlık platformu olan resmi satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulur. Online eczanemizdeki bütün geciktirici ilaçlar eczane garantili, faturalı ve Bakanlık onaylı olarak satışa sunulan güvenilir cinsel ilaçlardır. Orijinal geciktirici siparişleriniz sitemiz aracılığıyla ülkemizin bütün bölgelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Sitemizde geciktirici ilaç fiyatları minimum miktarlar üzerinden belirlenmiştir ve kampanyalı olarak satışa sunulur. Sizde erken boşalma probleminizden doğal bir şekilde kurtularak uzun soluklu birliktelikler yaşamak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı geciktirici fiyatlarından faydalanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Kadınlar daha uzun süre ister erken boşalmanın çözümü erkekler için olmazsa olmaz bir durumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir