Posted in: Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Göğüs Büyütücü Ürünler

Göğüs büyütücü ürünler, Göğüs büyüklüğü kadınlar için çok önemlidir. Erkeklerin şekilciliği sebebiyle pek çok kadın küçük göğüslerden şikayetçi ve bir şekilde daha büyük göğüslere sahip olmanın hayalini kurmakta. Bu durum bazı kadınlar küçüklüğünden ötürü göz aldatıcı destekli sütyenlere veya çıkarılabilir silikonlara başvurmak zorunda kalmaktadırlar. Göğüs büyütmek için ameliyat olmaya bile razı olan kadınların sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Göğüslerin yeterince büyük olmamasının birden çok nedeni vardır. Çoğu kadının doğuştan küçük olurken, bazılarının ise doğumdan sonra emzirme işleminden dolayı göğüsleri küçülebilir ya da sarkmalar oluşabilir. Her ne kadar göğüs büyütmek için sadece estetik ameliyat zorunlu gibi görünse de bazı bitkisel içerikli kremler ile uzun vadede göğüsleri sağlıklı bir şekilde acısız olarak büyütmek mümkündür.

Göğüs büyütücü kremler içerdikleri bitkisel özler ile uygun masaj teknikleri ile uygulandığında uzun vadede etkisini gösteren ve herhangi bir yan etkisi olmayan ürünlerdir. Özellikle cildinize uygulayacağınız için oluşabilecek cilt rahatsızlıklarından çekiniyorsanız, aldığınız ürünün Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir ürün ise çekinmeden uygulayabilirsiniz.

Göğüs büyültücü kremler uygulandıkları alanın dezenfekte edilmiş olmasına göre daha hızlı bir şekilde deri altından hücrelere nüfuz etmektedir. Göğüsünüz de bulunan hücrelerin gelişimlerini ve hormon salgılanmasını arttıran etkileri bulunan bu kremlerin kullanımını günde 2 kez sadece 5 dakika masaj yaparak uygulamanız 5-6 ay içerisinde gözle görülür bir gelişme göstermesini sağlayacaktır.

Afrodizyak Etkili Parfümler

Kişide cinsel isteğin uyarılmasını sağlayan, ayrıca beş duyusuna aynı anda hitap eden, ilişki performansında artışa neden olan ilaçlara ve besin maddelerine ayrıca bitkilere verilen genel ada afrodizyak deniliyor. Afrodizyak kelime anlamı olarak Yunan mitolojisindeki Afrodit’den (Güzellik Tanrıçası) geldiği bilinmektedir. Afrodizyak günümüzde genelde parfüm, ilaç veya sıvı damla halinde üretilmekte. Dışarıdan alınan bu maddeler cinsel organlardaki fiziksel performansı değiştirdiği gibi kişinin libidosunda da çeşitli etkiye yol açmakta.

Günümüzde pek çok internet sitesinde karşılaşabileceğiniz afrodizyaklı ürünler mevcut. Bu ürünlerin başında afrodizyak etkili jeller ve parfümler gelmektedir. İçerdiği feromon sayesinde hormonlarda kısmî değişiklik sağlamaktadır. Feromon maddesi dozajında kullanıldığı zaman etkisini gösteren bir maddedir. Bu yüzden feromon içerikli parfümler çok fazla sıkıldığında ters etki yapmakta olup, karşı cinsi bize yakınlaştıracağına uzaklaştırmaktadır.

Afrodizyak etkili parfümler kullanma şekillerine göre etkilerini farklı gösteren parfümledir. Bu araştırmaların sonucunda kullanımı şekilleri içerisinde en önemli olan afrodizyak etkili parfümün temiz bir tene uygulanmasıdır. Bilek dirsek arası, ense bölgesi ve kulak arkasına uygulanması önerilmektedir.

Afrodizyak etkili parfümler kullanılmadan önce iyi araştırmalı ve taklit olanlardan sakınmalısınız. İnternette pek çok afrodizyak etkili parfüm sitesi mevcuttur, ancak bunların hangisinin gerçekten orjinal ürünü sattıklarını bakanlık onay sertifikalarını görerek ve yukarda bahsettiğim feromon maddesinin içeriğinde olup olmadığına bakarak anlayabilirsiniz. Aksi takdirde boşa maddi zarar içerisinde girdiğiniz gibi parfümün etken maddelerine karşı alerjik reaksiyonlar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Afrodizyak azdırıcı jeller kamagra jel ürünü de bu nokta da eczane tavsiye ürünleri arasındadır. Göğüs büyütücü ürünler bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir