Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Geciktirici, Genel

Geciktirici Krem Çeşitleri

Geciktirici krem çeşitleri birbirinden farklı özellikler taşıyabilirler. Erken boşalmayı ortadan kaldırarak daha uzun bir orgazm süresi yaşatan bu kremler oldukça sık kullanılır. Erken boşalma problemi kişiden kişiye değişirken duruma göre çeşitlendirilebilir. Süreç herkes için farklı boyutlardadır.

Dolayısıyla kremlerde buna yönelik üretilir. Bilinen ve herkes tarafından kullanılan bazı geciktirici kremleri sizin için inceledik. Bu geciktirici kremler dünya üzerinde birçok ülkede satılan ve satıldıkları ülkede erkeklerin bir numaralı tercihlerinden yola çıkılarak toplanmıştır.

Başlıca Geciktirici Krem Çeşitleri ve Fiyatları

V Pills Geciktirici Krem
V Pills dünyaca ünlü penis büyütücü ürünleriyle nam salmış bir markadır. Geciktirici krem ürünü de kısa sürede erkeklerin ilgi odağı olmuştur ve %100 müşteri memnuniyeti göstermiştir. Yorumlarında bulunan olumlu detaylar yüz gülümseticidir. Geciktirici krem fiyat olarak 325 TL karşılığında temin edebilirsiniz

Eros Geciktirici Krem

Eros geciktirici krem piyasada oldukça yoğun kullanılan bir diğer üründür. Geciktirici etkisiyle erken boşalmayı engellerken hafif kayganlaştırıcı bir özelliğe sahiptir. Dolayısıyla daha zevkli ilişkileri mümkün kılar. Anal ilişkilerde bir numaralı tercih sebebidir. Fiyatı 329 TL.
Rhino Geciktirici Krem
Yıllardır piyasada bulunan Rhino geciktirici krem erkekler tarafından tam not alan bir diğer ürün. Bileşenleri ve formülüyle farkı hissettirmektedir. Etkisi yaklaşık olarak orgazm süresini 40 dakikaya kadar çıkarmaktadır. Fiyat olarak 459 TL.

Dragon Geciktirici Krem

Erkeklerin bir numaralı tercihi olarak adlandırılan Dragon geciktirici krem dünya çapında bilinmektedir. Birçok ülkede erkeklerin ereksiyon ve erken boşalma reflekslerini kontrol altına alarak daha uzun cinsel deneyimler yaşanmasını sağlar. Fiyatı 370 TL.