Posted in: Cinsel Yaşam

Geciktirici Hap

Uzun süren cinsel birleşimleriniz, tutku ve şehvet dolu geceleriniz, saatlerce dinmek bilmeyen libidonuz ve uzun süre süren bir keyif sonunda yaşadığınız orgazm keyfiniz artık size bir anlam ifade etmiyor mu? Bunların hepsinin ne demek olduğunu unuttunuz ve bu durum artık canınıza tak mı etti? O zaman daha fazla beklemeden geciktirici hap kullanmanın ve bu hapları yatak odanızda uygun bir çekmecede saklamanın vakti geldi demek! İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz Geciktirici Hap sayesinde artık boşalmalarınızı siz kontrol edebilecek ve istem dışı erken boşalma problemine son verebileceksiniz. Gece ya da gündüzler, cinsel birliktelik süreniz sadece sizin istediğiniz kadar sürecek ve siz bütün kontrolleri elinize almanın mutluluğunu, hazzını, keyfini ve onurunu bir arada yaşayabileceksiniz.

Geciktirici Hap kullanımı nasıl olmalı? Geciktirici Hapları aklımıza her estiğinde kullanabilir miyiz?

1)Günde bir defadan fazla olmamak şartıyla vega 100 mg Geciktirici hapları her istediğinizde kullanmanız için hiçbir engel yok.

2)Geciktrici hap, geciktirici etkisini şayet ilişkiden 30 dakika önceden kullanırsanız gösterir. Aksi halde neden yine erken boşaldım, diye kendinizi paralamanız mümkün. Bu arada; geciktirici hapları alkol ile kullanırsanız, neler olabileceğini söylemeye bile dilimiz varmıyor.

Geciktirici Hap, bu saydıklarımızın hepsini üstelik kullanıldıktan 30 dakika gibi inanılmaz bir vakit içerisinde gerçekleştirme sihrine sahip. Sihirli bir iksir gibi cinsel yaşamınıza dokunacak olan geciktiriciler ile artık korkulara, endişelere, 5 dakikalık cinsel birlikteliklere ‘Hoşça kal’ diyin.

Geciktirici Hap Çeşitleri

En güzel geceleri yaşayabileceğiniz geciktirici hap çeşitleri sadece bir tık kadar uzağınızda. Türkiye’deki erkekler yaşadıkları cinsel problemleri genellikle içlerine atıyor. Bu problemleri yaşamamak yada daha az yaşamak istiyorsanız geciktirici hap çeşitleri kullanarak çok daha kaliteli bir hayata kavuşabilirsiniz. En güzel ve uzun gecelere kavuşmak için yapacağınız şeyler size mutlu geceler yaşatacaktır.

Sex Yaşamınız eskisi kadar renkli olabilir

  1. Karşı cinsi tatmin etme konusunda en önemli konuların başında kaliteli penis sertleşmesi gelmekte. Eğer penisiniz yeteri kadar sertleşmiyor ise bunun birçok sebebi olabilir. Bunların arasında yaş ve dolaşım problemleri sayılabilir. Siz de doğru bir beslenme ile tekrar eski performansınıza ulaşabilirsiniz. Partneriniz kaliteli bir cinsel birliktelik sonrası size tekrar aşık olacak.
  2. Erken boşalma problemleri birçok erkek ile partnerinin arasını bozuyor. Doğru ve kaliteli bir sex hayatı için iki tarafın da eşit şekilde zevk alması gerekiyor. Bir taraf zevk alırken diğer taraf almıyorsa çiftler arasında kısa sürede problemler başlayabiliyor. Bu konuda size en yakın sağlık kuruluşundan destek alabileceğiniz gibi kaliteli beslenme ile bu sorunu çözebilirsiniz.

En kaliteli  geciktirici hap çeşitleri gecelerinizi daha mutlu ve huzurlu kılacaktır. Sevgiliniz bu gecelerde sizi çok daha fazla sevecek ve mutlu edecek. En kaliteli gecelerde mutlu bir partner yanınızda olacak. Doğru hapları tercih ederek siz de kaliteli bir yaşama sahip olun.

Geciktirme Hapı

Erken boşalma problemi günümüzde erkekler üzerinde yaygın olan bir hastalık çeşididir. Çözümünün bir erkek tarafından kolay sağlanılmaması ve bu konuya fazla kafa yorulması, cinsellik anlamında ciddi zararlar doğurabilmektedir. Tüm sürecin psikolojik evresinin olması bir yana, partnerinde cinsel konusunda beklentisi iyice azaldığından, partnerler arasında cinsel isteksizlik söz konusu olmaktadır. Bu yüzden günümüzde birçok çift boşanmakta ve bazı ilgilerini kaybettiklerini söylemektedirler. Erken boşalma için bazı mümkün imkanlar bulunmaktadır. Bu imkan geciktirme hapı kullanılmasıdır.

Bir erkek geciktirme hapını kullandığında daha ilk partneri ile  yakınlaşmasında oluşan hafif zevk dalgasında boşalma hissini duymaz. Aksine penisindeki kontrolünü sağladığı ve zaman ilerledikçe boşalmadığını fark edince moral düzeni yerine gelecektir. Geciktirme hapının burada bir erkeğe sağladığı fayda, penis üzerindeki kontrolsüz oluşan cinsel isteğin sona erdirilmesidir. Bu yüzden erkek moralinin yükseldiğini fark ederek erken boşalmadığını fark ettiğinde, performansını ve mutluluğunu partnerinin hoşnut tavrını görerek iyice tatmin duygusunu yaşayabilmektedir.

Bunun için geciktirme hapı tamamen bir erkek için şifa olan ve cinsel ilişki süresini dakikalarla değil saatlerle ölçen büyük bir imkana sahiptir. Bazı doz miktarlarına göre kullanılan geciktirme haplarının cinsel ilişkiden 15 veya 20 dakika önce kadar bol su ile tüketilmesi gerekmektedir. Yemeklerden 1 buçuk saat sonra tüketilmesi etkisini çok daha hızlı gösterecektir. Eğer erken boşalma probleminize çözüm bulmak istiyorsanız geciktirme hapı kullanarak partnerinizle cinsel hayatınızı, deneyiminizi, tecrübenizi ve anılarınızı daha iyi hatıralarla süsleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir