Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Geciktirici, Genel

Geciktiriciler Nerelerden Alınmalıdır?

Türkiye de yapılan araştırmalara göre tıbbi ürünlerden en çok sahtesi yapılan ve satılan ürün cinsel sağlık kategorisinde cinsel sağlığı düzenleyen ya da cinsel performansı üst seviyeye çıkartan ürünlerin oluşturduğu kategori olarak istatistiki bilgi bulunmaktadır. Bu yüzden geciktiricileri satın almadan önce oldukça dikkatli davranmalıyız ve cinsel sağlığımızı hatta bütün metabolizmamızı etkileyecek bir ürün aldığımızın farkında olarak geciktiriciyi ve geciktiriciyi alacağımız yeri seçmeliyiz. Geciktiriciler nerelerden alınmalıdır sizler için paylaştık. 

Geciktiriciler genel olarak eczanelerde, internet sitelerinde ve erotik marketlerde satılmaktadır. Hali hazırda kurulu olarak duran yerlerden satın almanız oldukça sağlıklıdır ve sahte ürün ya da satış izni olmayan ürünü satma ihtimalleri çok azdır. Bu gruba genel olarak eczaneler ve erotik marketler girmektedir. Ayrıca belirtilmesi gereklidir ki en sağlıklı kurum eczanelerdir çünkü sağlık bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu ayrı olarak sıkı denetimlerini yapmaktadır. Bu denetimler stok mallarına kadar inmektedir ve bu da oldukça önemlidir.

Ancak yukarı da ki bilgilere rağmen geciktiricilerin en çok satıldığı yer olarak internet siteleri olmaktadır. Çünkü satın alan kişiler, satın alırken kişiler ile karşı karşıya gelmeme isteği bulundurmakla beraber, kimliğinin gizliliğini de istemektedir. Bu yüzden internetten satılan ürün sayısı en fazladır.