Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Geciktirici, Genel

Geciktirici Eczane Ürünleri Hakkında

Günümüzde pek çok kişi sağlıklı bir cinsel yaşamın sağlık açısından son derece önemli olduğunu ve aynı zamanda sağlıklı bir cinsel yaşamın mental açıdan da önemli olduğunu bilmektedir. Cinsel yaşamın düzenli, sağlıklı ve keyifli olması için pek çok şart bulunur ve bur şartlar yerine getirilmesi kolay şeylerdir. Ancak çiftlerin mental ve fiziksel açıdan hazır ve sağlıklı olması en önemli konudur. Geciktirici eczane ürünleri hakkında bilgiler için devamını oku.

Bildiğiniz gibi cinsel hastalıklardan korunmak ya da istenmeyen gebelik durumlarından sakınmak gibi temel konuların yanı sıra o andaki basit bir baş ağrısı ya da duygusal bir durum ilişki performansını etkileyecektir.

Ancak sağlıklı bir vücuda sahip olmadığınız her durumda  zararlı olacağınıza kuşku yoktur.  Bu nedenle sağlıklı bir cinsel yaşam için çiftlerin sağlıklı olması çok önemlidir. Geciktirici eczane ürünleri hakkında önemli bilgiler için sitemizi inceleyin.

Erken Boşalmanın Çözümü

Erkeklerin yaşadığı bir sorun olan erken boşalma hem  sağlık sorunları nedeniyle hem de mental olarak ortaya çıkabilen bir durumdur. Bu nedenle pek çok açıdan önemli bir sorun olarak görülmeli ve ele alınmalıdır. Erken boşalma sorunu erkeği kısa süre içinde cinsel ilişki dışında bıraktığından kadının bu kısa sürede ilişkiden keyif alabilmesi mümkün olmaz. Doğal olarak kadın cinsel ilişkiden mutlu olamaz. Süre çok sınırlı olduğundan dolayı her iki taraf için de bu durum sıkıntı kaynağıdır. Bir süre sonra bu bir stres unsuru olarak ortaya çıkacaktır.

Posted in: blog, Geciktirici, Genel

Geciktirici spreyler nerede satılır

Geciktirici spreyleri ya da genel adı ile geciktiricileri satan üç yer bulunmaktadır. Eczaneler, erotik shoplar ve internet siteleri. Geciktirici spreyleri satın almanız gereken yerler ise sahte kullanım satma ihtimali düşük olan öncelikli yerler eczaneler olması gerekmektedir. İkinci önerilen tercih erotik shoplar ve son tercihiniz de internet siteleri olmalıdır. Geciktirici spreyler nerede satılır yanıtı eczane lerde ve eczane ürünleri satan siteler de satışı yapılır.

Neden Eczanelerden Geciktirici Spreylerin Alınması Önerilmektedir?

Eczaneler sağlık bakanlığı tarafından denetim altındadır. Bu tür cinsel içerikli ürünlerin tamamı sağlık bakanlığı onayı şekilde satılmalıdır ve sağlık bakanlığı onayı olmayan bir ürünün satılması yasalara aykırıdır. Ancak Türkiye de en çok sahtesi bulunan ürün kategorisi cinsel içerikli ürünlerdir. Bu yüzden sahte ürünleri alma olasılığınızı düşürmeniz gerekmektedir.