Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Geciktirici, Genel

Geciktirici sprey hakkında her şey

   Geciktirici spreylerin genel olarak etkisi ve kullanım amacı cinsel ilişkinizin süresini arttırmaktır. Yani cinsel ilişkiye başladığınız süreç ile boşalma sürecini uzatmaktır. Bu ürünü tercih eden önemli bir kitle mevcuttur. Bu kitle genel olarak erken boşalma sorunu yaşayan, ereksiyon sorunu yaşayan bir bayan ile birlikte olan ya da cinsel sağlığı yerinde ancak cinsel ilişkisinin uzun sürmesini isteyen çiftler tarafından kullanılmaktadır. Geciktirici sprey hakkında her şey sitemiz de sunulmuştur.

  Geciktirici sprey cinsel ilişkiden 15 dakika önce temiz tene kullanılmaktadır. Her cinsel ilişki de kullanılması gerekmemektedir yani bir gece için bir kez kullanılması yeterlidir. Ayrıca prezervatif ile birlikte kullanılabilir ancak geciktiricili prezervatif kullanacaksanız geciktirici sprey kullanmamanızı öneriyoruz. Aksi takdir de sağlıklı bireylerde dahi sertleşme sorunu yan etki olarak görülebilmektedir. Çünkü iki geciktirici etkili ürün fazla doz kullanımından dolayı sertleşme sorunu yapabilir.

Posted in: blog, Geciktirici, Genel, Uncategorized

Geciktirici Sprey Hakkında Bilgiler

Geciktirici spreylerin temel amaçları ve etkileri olarak cinsel performansın var olandan daha fazla sürmesi için, cinsel ilişki süresini arttırmaktır. Genel kullanıcı kitlesi ise erken boşalma sorunu yaşayan ya da erken boşalma sorunu yaşadığını düşünen bireylerdir. Geciktiricilerin en önemli özelliği budur. Geciktirici sprey hakkında bilgiler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cinsel performansınızı uzatmaktadır. Teorik olarak biyolojik uyuşturucular barındıran geciktirici ürünler cinsel hazzın beyine iletilmesini geciktirerek boşalma süresini uzatır. Bu temel prensiple çalıştığı için fazla doz kullanımı oldukça risklidir.

Geciktirici Spreylerin Yan Etkileri

Geciktirici spreyler bileşenlerinde biyolojik olarak uyuşturucu barındırdıklarından dolayı fazla doz kullanımında hemen temiz ve bol su ile durulanmalıdır. Aksi halde gün içinde ki yani etki süresinde ki cinsel performansınız risk altındadır. Önerilen dozdan daha fazla kesinlikle kullanmamalısınız. Unutmayınız ki daha iyi performans için daha fazla kullanmanız gerekseydi o kullanımı önerirlerdi. Bu önemli bir ayrıntıdır çünkü kullanımlarda yapılan en büyük yanlış budur.

Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Geciktirici, Uncategorized

Geciktirici Spreyi Nereden Satın Alabilirsiniz?

Geciktirici spreyleri satma yetkisi olan üç yer bulunmaktadır. Erotik shoplar, eczaneler ve internet siteleri. Bu üç yer dışında ürün satan hiçbir yerden geciktirici sprey almamalısınız. Çünkü cinsel içerikli biyolojik ürün satma izni sadece bu üç işletmeye verilebilmektedir. Geciktirici spreyi nereden satın alabilirsiniz , sitemizi inceleyin.

Geciktirici spreylerin satın alımın da karşılaşılan en büyük tehlike sahte ürünün satın alınmasıdır. Türkiye de en çok sahte ürünün olduğu kategori cinsel içerikli ürün kategorisidir. Bu oldukça riskli bir üründür ve bu yüzden bu ürünü satın alırken orijinal olduğundan emin olun. Bu yüzden öncelikle eczaneden bu ürünleri satın almanızı öneriyoruz. Çünkü sahte ürün satımında en az eczaneler bulunmaktadır sonrasın da ise reel erotik shoplardan bu ürünleri alabilirsiniz. Son seçeneğiniz ise internet siteleridir. İnternet sitelerinden bu ürünleri alırken dikkat etmelisiniz.