Posted in: blog, Geciktirici, Genel

Stag Geciktirici Sprey

Stag Sprey Günümüzdeki cinsel sorunların en korkuncu belki de erken boşalmadır. Bu kısa vade de erkeklere dair bir sorun gibi gözükse de etkisi hiç o kadar kişiyle sınırlı kalan bir olgu değildir. Erken boşalma ilişkileri parçalaya bilmekte ve partnerler arasındaki saygı, sevgi ve güven gibi bağları zedeleyebilmektedir. Stag geciktirici sprey hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşın. […]

Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Genel

Geciktirici Sprey Etkileri ve Yan Etkileri Hakkında

Geciktirici spreylerin en temel amacı ve etkisi erken boşalma sorununu ortadan kaldırmaktır. Erken boşalma sorununu yaşayan bireylerin bu ürünleri kullanılması tavsiye edilmektedir. Genel olarak biyolojik uyuşturucuları içinde barındıran ancak doğru kullanıldığında cinsel performansı arttıran ve zararsız bileşenlere sahip olan bu ürünler cinsel hazzın beyne iletilmesini bir süre engelleyerek bu etkiyi göstermektedir. Geciktirici sprey etkileri ve yan etkileri hakkında bilgiler.

Geciktirici sprey temiz tene, erekte olmuş penise uygulanmaktadır. Uygulandıktan sonra geciktirici spreyin temas ettiği yerleri su ile durulamanızda fayda bulunmaktadır. Çünkü partnerinizin vajinasında bu sorun yaratabilir. Bir çok marka bu konu da hassas ve özel bileşen kullanmaktadır ancak dikkat edilmesi en önemli konulardan birisi budur.

Özellikle yoğun ve önerilen miktardan daha fazla kullanımlarda kesinlikle ürünün yan etkilerinin görülmemesi için su ile durulanması gerekmektedir. Ayrıca cinsel ilişkiden 15 dakika önce kullanmanız yeterli olacaktır. Geciktirici spreyler geciktiriciler içinde en hızlı etki eden ürünlerdir. Ancak etki süreleri bütün geciktiricilerle aynı ortalamalara sahiptir ve üründen ürüne değişkenlik gösteren referans aralığında 4 saat ile 24 saat arasında etkisi bulunmaktadır.