Posted in: blog, Geciktirici, Genel

Geciktirici Sağlık Ürünleri

Geciktirici Sağlık Ürünleri Nelerdir Erken boşalma tüm dünyada her 5 erkekten 2 sinin yaşadığı korkunç bir sorundur. Bu sayının sürekli arttığı bilinmekle beraber artık birçok erkek yataktaki bu mutsuzluklarından, hayal kırıklıklarından bıkmış ve cinsel mutsuzluklarına çeşitli ürünlerle çözüm aramaya başlamışlardır. Tüm erkekler mutluluk verici bir cinsel performansla hem mutlu etmek hem mutlu olmak ister. Peki […]

Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Genel

Geciktirici Ürünler Kullanımı Etkileri

geciktirici Geciktiricilerin Türkiye de en çok kullanılan türü prezervatiflerin geciktiricili prezervatif türünde kullanılmasıyla oluşan dolaylı kullanımdır. En büyük paya geciktiricili prezervatifler sahip olsa da geciktiricilerin Türkiye de geciktirici görevi üstlenen direkt ürünlerin satışı da oldukça fazladır. Geciktirici ürünlerin kullanımın da ise yapılan yanlışlar bütün bu satışları verimsiz kılabilmektedir. Geciktirici ürünler kullanımı etkileri hakkında sitemizden detaylı bilgi edinin.

Geciktirici prezervatif kullanıyorsanız başka herhangi bir geciktirici kullanmamalısınız. En çok yapılan hata budur çünkü geciktiriciler içeriğinde düşük doz uyuşturucu bulundurmaktadır. Bu düşük doz uyuşturucular erken boşalma yaşayan bireylerin sağlığını yerine getirir sağlıklı bireylerin de cinsel ilişki sürelerini daha fazla uzatır. Geciktiricili prezervatif ile herhangi bir geciktirici kullanırsanız penisinizin sertleşme problemi ortaya çıkabilir. Sağlıklı bireylerde de, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde de ve en net olarak sertleşme sorunu yaşayan bireylerde de en çok görülen yan etki sertleşme problemini arttırması olarak göze çarpmaktadır.