Posted in: blog, Cinsel Sağlık Haberleri, Ereksiyon Ürünleri, Geciktirici, Genel

Geciktirici Ürünlerin Boşalmaya Etkileri

Geciktirici ürünlerin boşalmaya etkileri nasıldır ? Cinsel yaşam her zaman çok önemli bir konu olmuştur. Eğer cinsel yaşamda bir denge yakalanabilir ve düzenli , sağlıklı bir cinsel yaşam mümkün olursa bu durum her açıdan son açıdan faydalı olacaktır. Yapılan araştırmalar bu tip bir cinsel yaşamın hem fiziksel hem de mental açıdan son derece  faydalı olduğunu ortaya koymuştur.

Ancak sağlıklı ve uygun bir cinsel yaşamın pek çok şartı bulunur. Cinsel açıdan hem kadın hem de erkeğin son derece hazır olması gerekir. Sağlıklı olmayan çiftler ve mental açıdan hazır olmayan durumlar bu tip bir sağlıklı ilişki için engeldir. Ülkemizde cinsel sağlık sorunları yaşayan çiftler genel olarak bunu görmezden gelme ya da kabullenme durumuna geçer. Bu kesinlikle önerilmez ve sakıncalı olabilir.

Erkeklerin yaşadığı bir cinsel sağlık sorunu olan erken boşalma özellikle ülkemizde çok sık görülen bir sorundur. Bu sorunu yaşayan erkek olsa da sorun kadınları da etkiler. Erken boşalan bir erkek için cinsel birleşme süresi çok kısa olacaktır. Ancak bu durum kadın için cinsel ilişkiden tatmin olmamak anlamına gelir. Erken boşalma sorunu yaşayan bir çiftin sağlıklı bir cinsel ilişki yaşaması mümkün değildir. Buna rağmen ülkemizde erkeklerin çok önemli bir kısmı bu sorunu görmezden gelmektedir. Oysa ki bu sorun doğru bir teknik ile çok kısa sürede aşılabilir.