Cinsel İsteksizlik Tedavisi

Cinsel isteksizliğin ana nedeni libido eksikliğinden kaynaklanır. Bu durum ise psikolojik nedenlerden oluşmaktadır. Ergenlik döneminde yaşanılan kötü deneyimler, ilk ilişkide başarısız olma, partner soğukluğu, yoğun stres ve sıkıntıdan dolayı cinsel isteksizlik görülmektedir. Cinsel isteksizlik tedavisi genel psikolojik yöntemler kullanılarak çözülmektedir. Fakat bu psikolojik tedavi, psikiyatri ilaçları ile tedavi değildir. Tamamen terapi şeklinde uygulanarak çözüm bulunma yoluna gidilir.

Evli çiftlerin cinsel isteksizlik yaşamalarında çift olarak aile terapisine gitmeleri daha fazla etkili olacaktır. Psikiyatri tedavisinde genelde monoton hayattan kurtarmak, cinsel ilişkilere fantezili yaklaşmak gibi öneriler getirilmektedir. Bu tür cinsel isteksizlik her insanın başına gelecek durumlardır. Fakat fizyolojik olarak yaşanan cinsel isteksizlik durumu tamamen bir bu alanda uzman bir hekim ile tedavisi mümkün olacaktır.

Erken boşalmadan, sertleşme probleminden, başarısız cinselliklerden dolayı kaynaklanan sorunlarda ise hem doktor tedavisi, hem de ilaç tedavisi uygulanması doğru bir karar olacaktır. Son dönemlerde yaşanan gelişmeler ve ilerlemeler tıbbın ileri düzeylerde sorunlara bile çözüm bulacağını göstermiştir.

Güvenli bir yerden bilinen markalardan en çok tercih edilen ürünlerden alınan cinsel istek hapları bu sorunu kökünden çözecektir. Cinsel isteksizlik tedavisi sürekli devam edecek bir tedavi yöntemi değildir. Bir süre ilaç kullanımından sonra kişinin kendine olan güveni geri gelecek ve cinsel ilişkilerinde daha iyi performanslar sergileyecektir. Bu durumdan muzdarip olanların kesinlikle tedavi olmaları şarttır. Yoksa kendilerine sıkıntı yaparak daha büyük ruhsal bunalımlara yol açabilirler.

Cinsel Tatminde Zirveye Ulaşmanın Yolları

Cinsellik her zaman için bir erkeğin ve bayanın en yakın temaslarda bulunduğu ve şehvet düzeyini en yoğunlaştığı aktivitelerdendir. Mükemmel bir cinsel deneyimin verdiği hazzı hiç bir şeyde bulamazsınız. Ancak bu zevkleri yaşayabilmek için cinsel açıdan tam olarak cinsel doyuma ulaşmanız gerekmektedir. Cinsellikte önünüze çıkan her sıkıntıyı bir şekilde bertaraf etmeniz gerekir.

Bu konuda karşılaşabileceğiniz en sıkıntılı durumlardan biri erken boşama problemidir erken boşalmayı bri şekilde önlemek ve cinsel sağlık ürünlerinden kullanım yapmak gerekir. Çünkü cinsel ilişkilerde erken boşalma olabilecek en ciddi sıkıntılardan biridir. Bunu hem erkek hem de bayan hoş karşılamayacaktır. Erkeklerin erken boşalma sorunu yaşaması tamamen heyecanlarına yenik düşmelerinden kaynaklı olacaktır.

Erkeklerin bu konuda yaşayacakları en büyük sıkıntı partnerlerini doyum noktasına ulaştırmamak olacaktır. Bir bayanı doyuma ulaşması demek orgazm olması demektir. Günümüzde çoğu erkek bunu atlasa da bayanların da erkekler gibi boşalma yani orgazm yaşaması gerekir. Aksi taktirde zevki tam anlamı ile maalesef ki yaşayamazlar.

İlişkilerin patronları her zaman için erkeklerdir. Bunu hiç bir kadın sorun yapmayacaktır. Ancak gelin görün ki bazen erkekler bu konuda sınıfta kalabiliyor. Erken boşalma problemini çözümle yemediğiniz taktirde ilişkinin yada yağın patronu olmak sizlere oldukça zor gelecektir. Bu konuda sahip olabileceğiniz.

Olabilecek tüm sorunları bir şekilde dışarı atmanız ve bu sorunlara acil önlem almanız yararınıza olacaktır. Dünya genelinde yapılan araştırmalar şunu gösteriyor ki her 10 erkekten 5 yada 6 sı erken boşalma sorunu yaşıyor. Bunu tetikleyen şeyler ise eminiz ki sizlere çok tanıdık gelecektir. Stres sıkıntı alkol fastfood uykusuzluk düzensiz hayat vs buna benzer bir çok husus erken boşalmaya neden olabilmektedir. Sizlerde de muhakkak bu tarz sorunlar yaşanmaktadır.

Erken boşalma irsi yada genetik olabilir mi?

Erken boşalma bir çok sorun nedeni ile erkeklerde görülebilir ancak bunun irsi olduğunu söyleyemeyiz. Yalnız bilinen bir gerçeği de sizlerle paylaşabiliriz. Penis ölçüsü daha kısa olanlar erken boşalmaya genel olarak yatkın olmaktadır. Bu yapılan araştırmalarla sabit bir konudur. Ancak tabi bunlar kesinlikle erken boşalmanın net karşılığı değildir.

Bu sorunun esas nedeni sizsiniz. Yani düşünceleriniz, psikolojik yaklaşımlarınız sizleri bu soruna daha da fazla bir şekilde itmektedir. Cinsel açıdan düşündüğünüz bir takım olayları bir şekilde bilinç altınızdan uzaklaştırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde cinsellik her açıdan ele geçirir ve bilinç altınızı yöneterek erken boşalmaya sizi zorlayabilir. Bu yüzden her erkeğin rahatlıkla kullandığı ve başarılı sonuçlar aldığı geciktirici spreyleri kullanabilirsiniz. Başarı oranı nedir derseniz çok yüksek olduğunu net bir şekilde sizlere belirtebiliriz.

 Erken boşalmaya yaşayan bir erkek ne yapmalıdır?

Erken boşalma yaşanıyor ve sizler buna bir türlü önlem alamıyorsanız sorununuzu artık kişisel bir olaydan çıkarıp tamamen profesyonel yardım yollarına başvurmanız gerekir. Bu sizler için hem hızlı hem de daha güvenilir ir yöntem olacaktır. Konu ile alakalı olarak piyasada bir çok erken boşalmayı geciktirici hap ve erken boşalmayı geciktirici krem bulunmaktadır.

Üstelik geciktirici kullanımı yapıldığında sizlerde fark edeceksiniz ki bu ürünler anlık olarak cevap verebilmektedir. Bu da onların ne d enli başarılı oldukları gösterir. Genel olarak kullanımdan sonra erken boşalmayı geciktirici etkilerinin yanı sıra sertleştirici hap veya sertleştirici krem etkilerinin olduğunu da görebileceksiniz. Bakanlık onaylı geciktirici ürünlerden kullanarak sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Cinsel yaşamın en iyi yanlarını görmek ve yaşamak sizlerin elindedir. Yaptığınız ve gösterdiğiniz tüm çabalar bir şekilde sizlere pozitif açıdan iyi gelecektir. Erken boşalma bir problemdir ama çözümsüz değildir.