Posted in: Cinsel İsteksizlik, Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Bayan Uyarıcı Parfümler

En unutulmaz duyulardan birisi olarak kabul edilen koku alma duyusu hafıza ve duyuları harekete geçirme noktasında oldukça önemli bir etkendir. Koku alma moleküllerinin nefes ile birlikte doğrusal olarak hareket ettiği bilinmekle birlikte eş seçiminde de koku tipinin önemi büyüktür. İşte burada da özellikle afrodizyak etkiye sahip parfümler devreye girmektedir. Afrodizyak genel olarak baharat ve şekerli kokularda bulunur. İçerik olarak lavanta, yasemin ve sandal ağacı gibi özlerin bulunduğu parfümlerde karşı cins üzerinde uyarıcı etki bırakabilmektedir. Bayan uyarıcı parfümler bilgi için devamını oku. Diğer kadın cinsel sağlık ürünleri hakkında detaylı bilgi için sitemizi hemen incele.

Afrodizyak Etkili Parfüm

Kokuların arzu ve isteği çağrıştırdığı gerçeği ile aromatik karışımların bulunduğu parfümün tek bir damlası vücutta içgüdüsel bir reaksiyon oluşturmaya yeterlidir. Kokuyu karmaşıklaştıran yapı da tam olarak budur. İlk aşk, çocukluk hatırası yılları gibi kişileri geçmişe götüren kokular, bu koku ile bağdaştırılan kişilere olan bağlılığı artırmaktadır. Koku, kişisel zevk ve özellikler doğrultusunda tercih edilmiş olsa bile baharatlı ve hayvansal kaynaklı kokular içerisinde daha yoğun bir afrodizyak etkisi bulunmaktadır.

Afrodizyak parfümler

Afrodizyak Etkili Parfüm Notaları

Afrodizyak etkiye sahip bulunan parfümlerde yer alan notalar şöyledir;

• Zencefil

• Amber

• Ginseng

• Sandal Ağacı

• Paçuli

• Şakayık

• Lavanta

• İnci Çiçeği

• Tarçın

• Nane

• Champaca

• Labdanum

• Ylang Ylang

• Safran

• Gül

• Vanilya

• Yasemin gibi içeriklerin bulunduğu parfümler afrodizyak etkisine sahiptir.

Bayanları Etkileyen Koku Aromaları

Kadınları etkileyen ve baştan çıkarıcı kokular arasında odunsu, taze, misk, baharatlı ve narenciye aromaları bulunan parfümler yer almaktadır. Vanilya kokusu özellikle erkek ve kadın olmak üzere cinsel çekiciliği üst düzeye çıkartan aromalardan birisidir.

Afrodizyak Parfüm Özellikleri

Afrodizyak etkisi bulunan parfümler kişilerin özgüvenini artırabilen özellikleri ile bilinir. Diğer parfümlerden ayrı olarak üretilen afrodizyaklı parfümler karşı cinsin duygularını etkilemek üzere tasarlanmış olan kışkırtıcı parfüm çeşitlerindendir. Kalabalık bir ortam içerisinde hemen fark edilme etkisi yaratma özellikleri de bulunur. Romantik ve cezbedici kokusu ile birlikte kullanılan kişileri oldukça iyi ve seksi hissettirmektedir. Bu etkideki bir parfümü kullanan erkek veya kadın karşı cinsi etkileyerek ve onu cinsel anlamda uyarabilmektedir. Online eczane sitelerinden ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Mutlaka Denenmesi Gereken Afrodizyak Etkili Parfümler

Afrodizyak etkisi ile baş döndüren kokular arasında en etkili olan parfümler şunlardır;

Armani Si Passion: Tutkulu ve cesur kadınlar için ideal olan bu parfüm içerisinde bulunan meyve, çiçek ve baharat özleri ile birlikte pembe biber, armut ve frenk üzümü gibi esansları içermektedir.

Yves Saint Laurent Libre: Fransız lavantası ve Fas portakal çiçeği özlü aromalar içeren Libre, mandalina yağı, kuş üzümü, zambak ve yasemin esanslarının da ön plana çıkabildiği kokulardan. Sonralardan burun tarafından alınan vanilya ile birlikte tam bir afrodizyak etkisi yapabilen parfüm baş döndürücü bir etki isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Lancome Idole Aura: Bağımlılık yaratmak ve insan büyüleyecek parfüm arayanların tercih etmesi gereken bir parfüm olan Lancome Idole Aura; miskli çiçek, gül ve tuzlu vanilya aromaları ile son derece feminen ve güçlü bir etkiye sahip parfümlerden birisidir.

Diğer Önemli Bayan Uyarıcı Parfüm Markaları

Kendine güvenli ve hayalleri doğrultusunda tutkulu olan kadınların tercihleri arasındadır. Hem koklayan hem de kullanan kişi için bağımlılık etkisi yapmakta oldukça iddialıdır.

Yves Saint Laurent Black Opium: Dinamik ve enerjik yapıdaki kadınların vücutları ile bütünleşen bu parfüm, heyecan verici kahve aroması ve kadınsı çiçek kokuları ile fresh aroma ağırlıklıdır. Kokularındaki notalar ile baştan çıkartıcı ve kışkırtıcı bir etki isteyenlerin kullanmak isteyeceği parfümler arasında yerini almaktadır.

 Cacharel Amor Amor: Meyve ve çiçek özlerinin en etkili özelliklerini taşıyan ve ”Aşk Parfümü” olarak ta adlandırılan Amor Amor, pembe greyfurt, frenk üzümü, mandalina aromalarının da etkisi ile zenginleşen bir parfümdür. Aşkın tutkusuna kapılmak isteyen kişileri harekete geçirecek olan Amor Amor afrodizyak etkisi ile ”Aşk” ve ”Tutku” hislerini dibine kadar yaşamak isteyenler için ideal bir parfüm.

Lancôme La Vie Est Belle: Sıcak oryantal esansı ile mutluluğun parfümü olarak ta adlandırılan La Vie Est Belle üç ünlü Fransız parfümörün bir araya gelerek oluşturdukları bir parfümdür. Gurme ve çiçeksi aromaları ile karşı konulması imkânsız bir kokuya dönüşebilmektedir.

Lancôme Hypnose: Hipnotize bir etkiye sahip olma iddiasında bulunan bu parfüm ise baştan çıkarıcı kokusu ile birlikte erkeklerin aklını başından almaya yetiyor. Oldukça iddialı ve çarpıcı bir koku arayışında olanların kullanabileceği ender kokulara sahip parfümdür.

Bu niteliklere sahip parfümler kadın ve erkekler için afrodizyak etkisi yaratabilecek olan parfümlerden birkaçıdır. Bayan uyarıcı parfümler tavsiye satış sitesi linki aşağıdadır, hemen tıkla.

Afrodizyak Parfüm Satış: https://www.eczanecimm.com//afrodizyak-parfumler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir