Posted in: Cinsel İsteksizlik, Cinsel Yaşam, İstek Arttırıcılar

Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı

Kadınlarda boşalma, erkeklerde olan boşalmaya kıyasla fazla sayıda ve daha zor gerçekleşen durumdur. Çünkü kadınlarda istek ve boşalmaya olan meyil; hormonların düzenli şekilde artışa geçtiği, kadının bedensel açıdan kendisini cinsellik için uygun bulduğu ve psikolojisinin yeterli olduğu dönemlerde görülür. Hayatın her aşamasında bu şartların aynı anda sağlanamayacağından dolayı da bazen ek ürünler kullanılarak cinsel arzuların artırılması sağlanabilir. Bayan azdırıcı damla kullanımı ile kadınlar cinsel ilişkiden üst düzey zevk alabilirler. Kadın azdırıcı damlalar ve haplar tam olarak belirtilen duruma çözüm olarak üretilmiştir. Bu bağlamda; azdırıcı damlanın nasıl kullanılacağı, ne sıklıkta alınabileceği, ne kadar kullanılacağı, gibi içerikler de bilinmelidir.

Bayan Damla Nasıl Etki Eder?

Bayan azdırıcıların içerisinde bulunan kimyasal formül, doğrudan kana karışarak beyin dokularına kadar ulaşır. Beyin içerisinde yer alan ve cinselliği kontrol eden hormonların yer aldığı bölgede bir yüklenme olmasına neden olur. Kadınsal hormonu yükselen kişi bir şekilde hormonun fazla olan kısmını ve salgılama esnasında ortaya çıkan enerjiyi vücudundan atmak isteyecektir. Sonuç olarak da cinsel birleşme arzusu fazla olan, orgazm yaşamaya müsait ve uyarıcıları hassas olan kadınlar ortaya çıkar. Bayan azdırıcı olan damlalar bu şekilde etki edecektir. Doğru kullanım ve tam zamanında alım sayesinde bu etkilerin en maksimum düzeyde yaşanması sağlanabilir.

Bayan Uyarıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Kadınların cinsel dürtüleri kontrol eden hormonlarını yükselten ve büyük bir arzu uyandıran kadın azdırıcı damlalar, prospektüslerin de de yazan şekilde kullanılmalıdır. Çoğu damlada benzer kullanım talimatı olduğu ve azdırıcı olan haplardan daha farklı içerikte olmalarından dolayı genel kullanımı bilmek de gerekir. İlk olarak damlaların aç veya tok kullanımı arasında bir fark yoktur. Sadece aç karnına aktif bir cinsel eylem sürecinde zorluk çekilebileceği için tok olunması önerilir. Ayrıca tok olan vücut, ağızdan alınan damlanın daha hızlı kana karışarak sonucun hemen yaşanmasını sağlayacaktır. Böylece tok karnına alınması önerilen damla, yedi ile on damla arasında ağız yoluyla alınmalıdır.

Yapılan Hatalar Nelerdir?

Azdırıcı işlevi olan damlaların kullanımında bazı hataların sıkça yapıldığı fark edilmiştir. İlk olarak alkol kullanımı ile azdırıcı olan damlaların birlikte alınması pek de önerilen bir durum değildir. Alkol içerisinde bulunan ve ana etken madde sayılan kimyasallar, hücrelerin her birini delip ve tahrip edip geçerler. Böylece cinsel istek oluşsa dahi vücut bu durumu algılama kabiliyetini yavaş yavaş kaybedecektir. Doğal olarak damlaların yanında sıvı olarak alkol tüketilmesi, azdırıcı işlevin azalmasına ve beklenen sonuca ulaşılmamasına neden olacaktır. Benzer şekilde süt ve ayran gibi süt ürünlerinde de damlanın işlevini azaltan organik içerikler olduğu için birlikte alınmamalıdır. Eğer imkân varsa alkol ile süt ürünlerinden en az yarım saat sonra azdırıcı olan damla kullanılabilir.

Nerden Alınabilir?

Piyasa içerisinde Lady Era bayan azdırıcı damla olarak da bilinen bayan azdırıcı işlevli damlalar, hem doğrudan firmanın kendi sitesinde hem de bu firmanın bayiliklerini alan diğer satış temsilcilerinde bulunacaktır.

Bu temsilciler:

  • Lady Era azdırıcı damlanın bir cinsel sağlık aracı olmasından dolayı çoğu eczanede olacağı unutulmamalıdır.
  • Doğrudan fiziksel olarak müşterilerin giderek alım yapabildiği bu eczanelerde hem de online olan gönderim ve alım yapılan eczanelerde damla bulunacağı için sipariş oluşturulabilir.
  • Büyük çaplı olan ve içerisinde çoğu yaşam alanına hitap eden ürün bulunduran marketler içerisinde yer alan cinsel sağlık bölümlerinden de damlalar temin edilebilir.

Kadın doğum uzmanları, jinekoloji alanında çalışan doktorlar ve bu çalışanların özel muayenehanelerinde de damla satışı yapılabilir.

Bayan Azdırıcı Fiyatı Ne Kadardır?

Kadınların cinsel dürtülerini tetikleyerek cinsel yaşam etkinliğini aktif kılmaya yardımcı olan kadın azdırıcı damlalar, sabit fiyata satışı olan sağlık ürünlerinden bir tanesi değildir. Gram açısından kaç gram damlanın olduğu, kampanya döneminde alınıp alınmadığı ve nereden alındığına göre azdırıcı damla fiyatı değişir. Ancak firmanın satışa perakende olarak sunduğu ve diğer satıcılara da önerilen bayan azdırıcı fiyat olarak belirlediği tutar yetmiş lira ile yüz kırk lira tutarlarıdır. Bu fiyattan daha uygun alımlarda ürünün orijinal olduğuna emin olunmalı ve fahiş şekilde olan az ile fazla fiyat aralıklarından kaçınılması gerektir. Ürünün fiyatı belirtilen iki şekilde olduğu için diğer fiyat aralıklarında satıcıların güvenilir olduğuna ve alınan ürünün doğru azdırıcı olduğuna emin olunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir